-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні матеріали в асортименті
Тендер Prozorro UA-2026-02-13-009986-a
Завершена
160 580.56
UAH без ПДВ
Номер:
89c529830abc4fd5877c9c69a35a7213
Внутрішній номер закупівлі:
28300758
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-13-009986-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Фролова +380679718971 frolova.irena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 580.56 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.02.2026 14:19 - 18.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2026 14:19 - 21.02.2026 00:00
Аукціон:
з 23.02.2026 13:59
Період кваліфікації:
21.02.2026 00:00 - 24.02.2026 22:50
Період завантаження договору:
02.03.2026 00:00 - 12.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 580.56 Мастильні матеріали в асортименті