-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні матеріали в асортименті
Оголошено тендер
192 696.67
UAH
Номер:
bef72c1c321949199fbd772366dacd83
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-13-011333-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
192 696.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мастильні матеріали в асортименті
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.02.2026 13:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума12 696.67 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума180 000.00 UAH