-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
оливи, мастила, рідина гальмівна
Тендер Prozorro UA-2021-02-03-000029-c
під виразом "блок" мається на увазі "найменування"
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 800.00 UAH
Номер:
a1a8a6c08fd14000980443d5e5bece84
Внутрішній номер закупівлі:
8404801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-03-000029-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Автотранспортне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Б.Грінченка,3А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Снігур Леся Олександрівна atpkmda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 800.00 UAH
Період уточнення:
03.02.2021 01:26 - 09.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2021 01:26 - 19.02.2021 00:00
Аукціон:
19.02.2021 14:04 - 19.02.2021 14:25
Період кваліфікації:
19.02.2021 14:25 - 26.02.2021 10:12
Період завантаження договору:
26.02.2021 10:12 - 18.03.2021 10:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
оливи, мастила, рідина гальмівна (код 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали за ДК 021:2015)
Кількість
18 блок
Період постачання
до 28.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТД"ІММ"
Оскарження: 26.02.2021 10:12 - 09.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38424093
-
Контактна особа:
Борисенко О.В. 096-539 88 77 BORYSENKOIOI@UKR.NET
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, Київська обл., Вишгородський район, місто Вишгород, ПРОМИСЛОВИЙ МАЙДАНЧИК "КАРАТ", будинок 5-А, приміщення 1
Оскарження: 26.02.2021 10:12 - 09.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
275 407.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 607.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2021 10:12
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕФТЕХИМСОЮЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42430899
-
Контактна особа:
Зелінський Андрій 380506027344 NEFTEHIMSINTEZ@UKR.NET
-
Адреса:
03148 , Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ ВЕРХОВИНЦЯ, будинок 10, офіс 430
Початкова пропозиція
277 632.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
274 832.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
45
Скарги
0
Контракти
Номер:
4d7dff494e7b4e48b7b063a033076cfd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-03-000029-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ТД"ІММ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38424093
-
Контактна особа:
Борисенко О.В. 096-539 88 77 BORYSENKOIOI@UKR.NET
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, Київська обл., Вишгородський район, місто Вишгород, ПРОМИСЛОВИЙ МАЙДАНЧИК "КАРАТ", будинок 5-А, приміщення 1
Номер договору:
ІМ7100000082
Сума договору:
272 607.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
227 172.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
17.03.2021 10:00
Статус:
Виконаний