-
Відкриті торги
-
КЕП
оливи, мастила, рідина гальмівна
272 607.00
UAH з ПДВ
Номер:
4d7dff494e7b4e48b7b063a033076cfd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-03-000029-c-b1
Замовник:
Комунальне підприємство "Автотранспортне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Контактна особа:
Снігур Леся Олександрівна atpkmda@ukr.net
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Б.Грінченка,3А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТД"ІММ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38424093
-
Контактна особа:
Борисенко О.В. 096-539 88 77 BORYSENKOIOI@UKR.NET
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, Київська обл., Вишгородський район, місто Вишгород, ПРОМИСЛОВИЙ МАЙДАНЧИК "КАРАТ", будинок 5-А, приміщення 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
ІМ7100000082
Дата підписання:
17.03.2021 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
272 607.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 45 434.50 UAH)
Оплачено:
238 727.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 787.91 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
оливи, мастила, рідина гальмівна (код 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали за ДК 021:2015)
×
-
Країна виробництва:
KP Корейська Народно-демократична Республіка
Кількість
18 блок
Період постачання
до 28.12.2021