-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Моторна олива 5W30
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-012491-a
Торги не відбулися
181 143.00
UAH без ПДВ
Номер:
c648295fca584ee3917e9f93935728fa
Внутрішній номер закупівлі:
30056160
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-012491-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04012460
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Фролова +380679718971 frolova.irena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
181 143.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 17:41 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 17:41 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 13:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴181 143.00 Моторна олива 5W30