-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100)- ID: UA-2025-11-26-007738-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27277006
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Суміш вугілля кам'яного- ID: UA-2023-11-20-003147-a
- Дата створення : 20.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19691855
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100)- ID: UA-2023-10-27-007685-a
- Дата створення : 27.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19440021
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100)- ID: UA-2023-02-09-004483-a
- Дата створення : 09.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16916355
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне марки Г(Г2)(0-200)- ID: UA-2022-12-14-014629-a
- Дата створення : 14.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16258554
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне ДГ (13-100)- ID: UA-2022-11-17-007605-a
- Дата створення : 17.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15905473
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)- ID: UA-2022-11-02-011290-a
- Дата створення : 02.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15747375
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100)- ID: UA-2022-07-26-004386-a
- Дата створення : 26.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14972299
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)- ID: UA-2022-04-08-001167-c
- Дата створення : 08.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14479485
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (Суміш вугілля кам’яного)- ID: UA-2021-02-01-003392-a
- Дата створення : 01.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8362082
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
09110000-3 - Тверде паливо (суміш вугілля кам’яного )- ID: UA-2020-03-06-001177-b
- Дата створення : 06.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4607570
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 - Тверде паливо (суміш вугілля кам’яного)- ID: UA-2020-01-28-002121-a
- Дата створення : 28.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4377216
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 - Тверде паливо (суміш вугілля кам’яного)- ID: UA-2020-01-09-001192-c
- Дата створення : 09.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4277417
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)- ID: UA-2020-01-09-000816-c
- Дата створення : 09.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4276969
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
09110000-3 - Тверде паливо (суміш вугілля кам’яного ДГ/Г(Г2)/А 20-200- ID: UA-2019-11-07-000084-c
- Дата створення : 07.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3979434
Комаргородське вище професійне училище ЄДРПОУ: 02539714ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -