-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2022-11-02-011290-a
Торги не відбулися
140 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 704.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 704.40 UAH
Номер:
b605d9a776e54b42aac5e8f0ff7676f8
Внутрішній номер закупівлі:
15747375
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-02-011290-a
Замовник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Затула Віталій Іванович 380966289646 komargorodpal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.11.2022 16:01 - 07.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2022 16:01 - 10.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
10.11.2022 00:00 - 14.11.2022 11:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 880.00 09110000-3 Тверде паливо вугілля кам'яне марки ДГ 13-100