-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-01-09-000816-c
09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
Торги відмінено
904 264.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 521.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 521.32 UAH
Номер:
ba33c6cc9c1e4f3ba8724a745f4baad0
Внутрішній номер закупівлі:
4276969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-09-000816-c
Замовник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Віталій Анатолійович 380984228925, Komargorodpal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
904 264.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 521.32 UAH
Період уточнення:
09.01.2020 13:20 - 14.01.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
09.01.2020 13:20 - 24.01.2020 15:00
Аукціон:
з 27.01.2020 11:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент) - 220 тони
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
Кількість
150 тонни
Період постачання
до 31.10.2020
09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
Кількість
70 тонни
Період постачання
до 31.10.2020
Інформація про скасування
Номер:
a7e2095b24c54e84ad0d949c9c255b68
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відміна лота, у зв'язку з технічною помилкою.
Дата опублікування:
09.01.2020 14:32
Статус:
Виконано