-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-01-09-000816-c
09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
Торги відмінено
904 264.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 521.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 521.32 UAH
Період оскарження:
09.01.2020 13:20 - 20.01.2020 00:00
Нічого не знайдено.