• Відкриті торги
  • КЕП

09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)

Оголошено тендер

904 264.00 UAH
Номер: 183cc9c2eebc428eaddeae47c57a65a8
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-09-001539-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комаргородське вище професійне училище
Замовник: Комаргородське вище професійне училище
Очікувана вартість: 904 264.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
Примітки: 09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 09.01.2020 11:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
Сума904 264.00 UAH