-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2022-04-08-001167-c
Завершена
917 490.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 174.90 UAH
мін. крок: 1% або 9 174.90 UAH
Номер:
f368cd2029774cd6ba8b4d2f63d68b82
Внутрішній номер закупівлі:
14479485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-04-08-001167-c
Замовник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Затула Віталій Іванович 380966289646 komargorodpal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
917 490.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 174.90 UAH
Період уточнення:
08.04.2022 13:43 - 19.04.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2022 13:43 - 29.04.2022 00:00
Аукціон:
29.04.2022 15:26 - 29.04.2022 15:55
Період кваліфікації:
29.04.2022 15:55 - 05.05.2022 11:54
Період завантаження договору:
05.05.2022 11:54 - 25.05.2022 11:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент))
Кількість
30 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)))
Кількість
77.94 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАЙМСВЕЛЛ"
Оскарження: 05.05.2022 11:54 - 16.05.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43326530
-
Контактна особа:
Свердлик Руслан 380979180983 PRIMESWELL@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Вінницька область, Вінниця, 21009, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 16, офіс 8 В
Оскарження: 05.05.2022 11:54 - 16.05.2022 00:00
Початкова пропозиція
719 528.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
647 532.06 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.05.2022 11:54
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Лариса Івасик +380671239184 vinoblpal@ukr.net
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 122
Початкова пропозиція
777 168.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
647 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "СЛАВРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37939071
-
Контактна особа:
Руслан Особенко +380674434930 ludos@ukr.net
-
Адреса:
03110, Україна, Київська область, Київ, 03110, Київ, вулиця Солом'янська, 6-В офіс 13
Початкова пропозиція
835 455.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
776 844.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
2c34a107ea1443fb828603e6a5f23b0d
Ідентифікатор договору:
UA-2022-04-08-001167-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАЙМСВЕЛЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43326530
-
Контактна особа:
Свердлик Руслан 380979180983 PRIMESWELL@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Вінницька область, Вінниця, 21009, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 16, офіс 8 В
Номер договору:
35
Сума договору:
647 532.06 UAH з ПДВ
Сума договору:
539 610.05 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)): 5 999.00000 UAH без ПДВ
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент))): 5 999.00000 UAH без ПДВ
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент))): 5 999.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.05.2022 00:00 - 11.07.2022 00:00
Дата підписання:
24.05.2022 00:00
Статус:
Розірваний