-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент))
647 532.06
UAH з ПДВ
Номер:
2c34a107ea1443fb828603e6a5f23b0d
Ідентифікатор договору:
UA-2022-04-08-001167-c-c1
Замовник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Контактна особа:
Затула Віталій Іванович 380966289646 komargorodpal@gmail.com
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАЙМСВЕЛЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43326530
-
Контактна особа:
Свердлик Руслан 380979180983 PRIMESWELL@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Вінницька область, Вінниця, 21009, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 16, офіс 8 В
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)): 5 999.00000 UAH з ПДВ
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент))): 5 999.00000 UAH з ПДВ
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент))): 5 999.00000 UAH з ПДВ
Опис:
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент))
Номер договору:
35
Дата підписання:
24.05.2022 00:00
Період дії договору:
24.05.2022 00:00 - 11.07.2022 00:00
Сума договору:
647 532.06 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 107 922.01 UAH)
Оплачено:
647 532.06 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 107 922.01 UAH)
Причини розірвання договору:
У зв'язку із наявністю об'єктивних причин (беручи до уваги істотне зростання вартості кам'яного вугілля та вартості доставки), відповідно до ст. ст. 651,653,654 Цивільного кодексу України , відповідно до п.п. 6.4.3, п.7.4, п.7.5, п.11.3 даного договору за взаємною згодою Сторони вирішили припинити дію договору №35 про закупівлю товарів за державні кошти від 24.05.2022 року з 11.07.2022 року.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент))
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
30 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)))
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
77.94 тонни
Період постачання
до 31.12.2022