-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (Суміш вугілля кам’яного)
Оголошено тендер
917 490.00
UAH
Номер:
3f923f4c27c34f739b762f7f77e66e7f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-04-08-002229-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
917 490.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09110000-3 Тверде паливо (Суміш вугілля кам’яного)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
08.04.2022 13:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума917 490.00 UAH