-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне ДГ (13-100)
Тендер Prozorro UA-2022-11-17-007605-a
Завершена
140 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 704.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 704.40 UAH
Номер:
80a3cac0e8a44ff4b3bbf8fdc2226988
Внутрішній номер закупівлі:
15905473
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-17-007605-a
Замовник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Затула Віталій Іванович 380966289646 komargorodpal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.11.2022 14:13 - 23.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2022 14:13 - 26.11.2022 00:00
Аукціон:
28.11.2022 14:20 - 28.11.2022 14:55
Період кваліфікації:
28.11.2022 14:55 - 01.12.2022 11:41
Період завантаження договору:
07.12.2022 00:00 - 17.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 880.00 Вугілля кам'яне ДГ (13-100)