-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне ДГ (13-100)
Оголошено тендер
140 880.00
UAH
Номер:
977b9f4c8d394d10a54291083bf66482
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-17-003148-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
140 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне ДГ (13-100)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
17.11.2022 14:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗа рахунок економії бюджетних коштів
Сума140 880.00 UAH