-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
09110000-3 - Тверде паливо (суміш вугілля кам’яного )
Тендер Prozorro UA-2020-03-06-001177-b
09110000-3 - Тверде паливо (суміш вугілля кам’яного ДГ/Г (Г2) (20-200))
Завершена
904 264.00
UAH з ПДВ
Номер:
1afaf59742e343c2aa13fb6e3eceac36
Внутрішній номер закупівлі:
4607570
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-06-001177-b
Замовник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Віталій Анатолійович 380984228925, Komargorodpal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» може бути застосована переговорна процедура закупівлі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, яка для укладення договору з обраним учасником вимагає попередньо проведення з ним переговорів для узгодження параметрів та/або умов договору про закупівлю, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Замовником двічі були відмінені відповідно до абзацу п’ятого частини першої статті 31 Закону «Про публічні закупівлі» - було подано для участі в них менше двох пропозицій :
- звіт про результати проведення процедури закупівлі від 09.01.2020 р - UA-2020-01-09-001192-c;
- звіт про результати проведення процедури закупівлі від 28.01.2020 р - UA-2020-01-28-002121-a.
Очікувана вартість:
904 264.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис09110000-3 - Тверде паливо (суміш вугілля кам’яного ДГ/Г (Г2) (20-200))
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 - Тверде паливо (суміш вугілля кам’яного ДГ/Г (Г2) (20-200))
Кількість
150 тонни
Період постачання
до 01.10.2020
09110000-3 - Тверде паливо (суміш вугілля кам’яного ДГ/Г (Г2) (20-200))
Кількість
70 тонни
Період постачання
до 01.10.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Праймсвелл"
Оскарження: 06.03.2020 16:09 - 17.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43326530
-
Контактна особа:
Свердлик Руслан Анатолійович +380979180983 primeswell@ukr.net
-
Адреса:
21009, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Київська, буд. 16, офіс 8 В
Оскарження: 06.03.2020 16:09 - 17.03.2020 00:00
Ціна пропозиції
836 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.03.2020 16:12
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6ce261e9893a4f298629acece61f2fd6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-06-001177-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Праймсвелл"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43326530
-
Контактна особа:
Свердлик Руслан Анатолійович +380979180983 primeswell@ukr.net
-
Адреса:
21009, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Київська, буд. 16, офіс 8 В
Номер договору:
48
Сума договору:
836 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
18.03.2020 09:35
Статус:
Підписаний