-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
09110000-3 - Тверде паливо (суміш вугілля кам’яного )
Тендер Prozorro UA-2020-03-06-001177-b
09110000-3 - Тверде паливо (суміш вугілля кам’яного ДГ/Г (Г2) (20-200))
Завершена
904 264.00
UAH з ПДВ
Номер:
7152770213384a82b790079e05373e42
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2020-05-27-000014
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
27.05.2020 00:00
Період моніторингу:
27.05.2020 12:35 - 18.06.2020 00:00
Статус:
Завершено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИСТЛУЖБИ
У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
27.05.2020 №26
Вінниця
Про початок моніторингу
закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18 із змінами, внесеними наказом Північного офісу Держаудитслужби від 21 грудня 2018 року №250,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Олена ВАХНОВСЬКА
Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області
від 27.05.2020 №26
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
8.UA-2020-03-06-001177-b 06.03.2020 Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель.
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), наявності підстав для застосування переговорної процедури закупівлі, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, оприлюднення інформації про закупівлю – порушень вимог законодавства у сфері публічних закупівель не установлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 11 червня 2020 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, наявність підстав щодо застосування переговорної процедури закупівлі, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, оприлюднення інформації щодо закупівлі, укладання договору.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2020 рік Комаргородського вищого професійного училища (далі – замовник), повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури, протокол переговорів від 06 березня 2020 року б/н, договір від 18 березня 2020 року №48 та пояснення від 03 та 10 червня 2020 року, отримані від замовника через електронну систему закупівель.
Період усунення порушень:
11.06.2020 17:11 - 17.06.2020 00:00
Дата публікації висновку:
11.06.2020 17:11
Запити/Пояснення
Номер:
c638755d309340fda4636302f1a17de5
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
01.06.2020 15:18
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
05.06.2020 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі суміші вугілля кам’яного ДГ/Г (Г2) (0-20) (ДК 021:2015: 09110000-3 -Тверде паливо), (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2020-03-06-001177-b) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» із змінами, частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року №43 та підпунктів 2, 9 пункту 6 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18, постала потреба в отриманні пояснення із питання:
Яким чином товариством з обмеженою відповідальністю «Праймсвелл» виконано вимоги пункту 1 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (у редакції чинній до 19.04.2020) щодо документального підтвердження інформації про відповідність учасника кваліфікаційним вимогам відповідно до статті 16 цього Закону?
Відповідні пояснення (обґрунтування, інформацію, документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
4deff20dabee44cea3804d4a5a506e09
Назва:
Відповідь на запит
Дата опублікування:
03.06.2020 12:14
Опис:
Розглянувши ваш запит по закупівлі UA-2020-03-06-001177-b, повідомляємо, що 06.03.2020 року нами було проведено переговорну процедуру відповідно до умов якої в учасника ТОВ «ПРАЙМСВЕЛЛ», на підтвердження кваліфікаційних критерій встановлених статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі» вимагались такі документи: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Всі перераховані вище документи були надані учасником в ході проведення переговорів. Копії наданих документів додаються.