-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100)
Тендер Prozorro UA-2022-07-26-004386-a
Завершена
917 490.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 587.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 587.45 UAH
Номер:
e8ff56b3a6a64243925214542d2edefc
Внутрішній номер закупівлі:
14972299
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-26-004386-a
Замовник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Затула Віталій Іванович 380966289646 komargorodpal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
917 490.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 587.45 UAH
Період уточнення:
26.07.2022 13:47 - 01.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2022 13:47 - 11.08.2022 00:00
Аукціон:
11.08.2022 11:10 - 11.08.2022 11:45
Період кваліфікації:
11.08.2022 11:45 - 18.08.2022 13:53
Період завантаження договору:
18.08.2022 13:53 - 07.09.2022 13:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за поставлені товари здійснюється Замовником в національній валюті України, за фактично отриманий товар відповідно до видаткової накладної на товар протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту отримання видаткової накладної на поставлений товар
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100)
Кількість
107.94 тони
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
Оскарження: 18.08.2022 13:53 - 29.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" +380972445452 energo.vostok.antracit@gmail.com
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Оскарження: 18.08.2022 13:53 - 29.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
781 269.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
776 682.27 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.08.2022 13:53
Відповіді на вимоги
10
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРГОПРОЕКТ ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40401054
-
Контактна особа:
Луценко Роман 380505405950 epltd@i.ua
-
Адреса:
02260, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ялтинська, будинок 5-Б
Початкова пропозиція
911 877.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
780 730.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАЙМСВЕЛЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43326530
-
Контактна особа:
Свердлик Руслан 380979180983 PRIMESWELL@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Вінницька область, Вінниця, 21009, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 16, офіс 8 В
Початкова пропозиція
883 380.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
883 380.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
ПрАТ "ВІННИЦЯОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Лариса Поворознюк +380671239184 lora84vn@ukr.net
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 122
Початкова пропозиція
912 093.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
912 093.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
ee5229e3dc0445fab6d27cfd1e90c932
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-26-004386-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" +380972445452 energo.vostok.antracit@gmail.com
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Номер договору:
50
Сума договору:
776 619.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
647 183.17 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100): 7 915.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
02.09.2022 00:00
Статус:
Виконаний