-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100)
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100)
776 619.80
UAH з ПДВ
Номер:
ee5229e3dc0445fab6d27cfd1e90c932
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-26-004386-a-c1
Замовник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Контактна особа:
Затула Віталій Іванович 380966289646 komargorodpal@gmail.com
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" +380972445452 energo.vostok.antracit@gmail.com
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100): 7 915.00000 UAH з ПДВ
Опис:
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100)
Номер договору:
50
Дата підписання:
02.09.2022 00:00
Період дії договору:
02.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
776 619.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 129 436.63 UAH)
Оплачено:
776 619.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 129 436.63 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100)
Кількість
98.12 тони
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
1091bd6eb3324f2eac0bfab4a0b46cb2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.11.2022 00:00
Статус:
Опубліковано