-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
Оголошено тендер
917 490.00
UAH
Номер:
bb159b21079e4878b7f301ecf899061b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-07-12-001631-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
917 490.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100 або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
12.07.2022 15:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума917 490.00 UAH