-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100)
Тендер Prozorro UA-2022-07-26-004386-a
Завершена
917 490.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 587.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 587.45 UAH
Період уточнення:
26.07.2022 13:47 - 01.08.2022 00:00
Відповідь надана
відсутній Додаток 2
Номер:
fa29d656b2f74a3d9e4186cbb853574c
Дата опублікування:
29.07.2022 10:20
Опис:
Просимо розмістити в електронній системі Додаток 2, на який є посилання в тендерній документації.
Відповідь:
Доброго дня, дозагрузили в електронну систему Додаток №2.
Дата відповіді:
29.07.2022 10:53