-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100)
Тендер Prozorro UA-2023-10-27-007685-a
Завершена
104 627.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 523.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 523.13 UAH
Номер:
f20f0b7f0c3946b49efdecba7f47b52b
Внутрішній номер закупівлі:
19440021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-27-007685-a
Замовник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Затула Віталій Іванович 380966289646 komargorodpal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
104 627.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2023 13:51 - 01.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2023 13:51 - 04.11.2023 00:00
Аукціон:
06.11.2023 11:12 - 06.11.2023 11:35
Період кваліфікації:
06.11.2023 11:35 - 08.11.2023 08:52
Період завантаження договору:
14.11.2023 00:00 - 24.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴104 627.80 Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100)