-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (Суміш вугілля кам’яного)
Тендер Prozorro UA-2021-02-01-003392-a
Завершена
617 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 175.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 175.00 UAH
Номер:
69390ca487c34f5aa8ab3f6fb7a38772
Внутрішній номер закупівлі:
8362082
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-01-003392-a
Замовник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Віталій Анатолійович 380984228925, Komargorodpal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
617 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 175.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2021 11:11 - 07.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2021 11:11 - 17.02.2021 00:00
Аукціон:
17.02.2021 15:04 - 17.02.2021 15:25
Період кваліфікації:
17.02.2021 15:25 - 19.02.2021 13:54
Період завантаження договору:
19.02.2021 13:54 - 11.03.2021 13:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опис09110000-3 Тверде паливо (Суміш вугілля кам’яного)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо (Суміш вугілля кам’яного марки ДГ/Г(Г2)/А (20-200)))
Кількість
122.5 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
09110000-3 Тверде паливо (Суміш вугілля кам’яного марки ДГ/Г(Г2)/А (20-200)))
Кількість
40 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАЙМСВЕЛЛ"
Оскарження: 19.02.2021 13:54 - 02.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43326530
-
Контактна особа:
Свердлик Руслан 380979180983 PRIMESWELL@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 21009, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 16, офіс 8 В
Оскарження: 19.02.2021 13:54 - 02.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
607 262.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
607 262.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.02.2021 13:54
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "Оніксістем"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40236722
-
Контактна особа:
Бабій Володимир 380674995317 oniksistem@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 20143, Черкаська обл., Маньківський район, село Подібна, ВУЛИЦЯ ОРДЖОНІКІДЗЕ, будинок 55
Початкова пропозиція
616 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
616 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d42c6c89844249cf8f02f2bc88263fe9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-01-003392-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАЙМСВЕЛЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43326530
-
Контактна особа:
Свердлик Руслан 380979180983 PRIMESWELL@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 21009, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 16, офіс 8 В
Номер договору:
14
Сума договору:
607 262.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
10.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний