-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (Суміш вугілля кам’яного)
Оголошено тендер
617 500.00
UAH
Номер:
e862febe37c44f88872914b8b1cccc5a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-01-001531-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комаргородське вище професійне училище
×
-
Код ЄДРПОУ:
02539714
-
Адреса:
24225, Україна, Вінницька область, Комаргород, Соборна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
617 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09110000-3 Тверде паливо (Суміш вугілля кам’яного)
Примітки:
09110000-3 Тверде паливо (Суміш вугілля кам’яного)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
01.02.2021 10:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис09110000-3 Тверде паливо (Суміш вугілля кам’яного)
Сума617 500.00 UAH