-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір офісний формату А4- ID: UA-2024-02-02-005190-a
- Дата створення : 02.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20617744
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Папір офісний А-4- ID: UA-2023-11-24-002668-a
- Дата створення : 24.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19766614
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Папір офісний А-4- ID: UA-2022-10-17-010681-a
- Дата створення : 17.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15598487
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Папір офісний А-4- ID: UA-2022-08-30-007381-a
- Дата створення : 30.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15215774
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Папір офісний А-4- ID: UA-2022-08-09-003636-a
- Дата створення : 09.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15062380
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне ( канцелярські товари)- ID: UA-2021-08-12-001755-b
- Дата створення : 12.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11081741
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)- ID: UA-2021-06-23-010335-c
- Дата створення : 23.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10454922
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Папір рулонний для термографічного друку- ID: UA-2021-06-07-004438-c
- Дата створення : 07.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10221790
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Канцелярські товари- ID: UA-2021-06-07-004238-c
- Дата створення : 07.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10221122
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
файли А-4 та кулькові ручки- ID: UA-2020-11-19-007794-c
- Дата створення : 19.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7282536
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний формату А-4- ID: UA-2020-11-12-000181-a
- Дата створення : 12.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7160096
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне ( файли А-4- 25 уп., ручка кулькова - 1 000 шт.)- ID: UA-2020-10-26-001389-c
- Дата створення : 26.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6890790
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Папір офісний А-4- ID: UA-2020-10-22-000326-c
- Дата створення : 22.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6832356
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне ( файли А4 та ручки кулькові)- ID: UA-2020-10-07-000887-c
- Дата створення : 07.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6601148
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Папір офісний А-4- ID: UA-2020-10-02-000695-c
- Дата створення : 02.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6543362
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -