-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
файли А-4 та кулькові ручки
Тендер Prozorro UA-2020-11-19-007794-c
Завершена
6 475.00
UAH без ПДВ
Номер:
f0b40aaac1e545f69b63c22424ced6fa
Внутрішній номер закупівлі:
7282536
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-19-007794-c
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скороход Ольга 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
7 жовтня 2020 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2020-10-07-000887-c. Проте станом на 23 жовтня 2020 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені.
26 жовтня 2020 року замовником знову було прийнято рішення про проведення повторної процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю UA-2020-10-26-001389-c. Проте знову ж таки станом на 11 листопада 2020 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені.
Враховуючи ті обставини, що було відмінено дві процедури закупівлі за предметом файли А-4 та кулькові ручки - код національного класифікатора ДК 021:2015 – 30190000-7- Офісне устаткування та приладдя різне через відсутність достатньої кількості учасників, уповноваженою особою було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону.
Відповідно до частини першої статті 40 Закону уповноважена особа РСЦ ГСЦ МВС в Київській області направила лист на адресу ФОП Слободянюк С.Г про участь у переговорах та надання необхідних документів про відповідність учасника кваліфікаційним вимогам відповідно до статті 16 Закону.
На вимогу Замовника та відповідно до частини першої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» із змінами, внесеними згідно з Кодексом № 396-ІХ від 19.12.2019, ФОП Слободянюк С.Г було надано для перевірки кваліфікаційним вимогам наступні документи:
інформаційна довідка про наявність досвіду виконання аналогічного договору;
копію Статуту або іншого установчого документа (із змінами у разі наявності);
копію витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
копію витягу з реєстру платників податку на додану вартість;
документи, якими надано повноваження представнику(-ам) діяти від імені учасника.
З наданих документів вбачається, що документація ФОП Слободянюк С.Г відповідає кваліфікаційним критеріям Замовника.
Очікувана вартість:
6 475.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 875.00 Лот 1 -файли А-4
- Лот №2 ₴4 600.00 Лот 2 - Ручки кулькові