-
Переговорна процедура
-
КЕП
Файли А-4 - 25 уп. Ручка кулькова- 1000 шт.
Оголошено тендер
7 000.00
UAH
Номер:
25755c903549400dbbff8f97e0367b14
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-12-000950-b
Тип процедури:
Переговорна процедура
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Файли А-4 - 25 уп.
Ручка кулькова- 1000 шт.
Примітки:
Умови застосування переговорної процедури закупівлі: відповідно п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.11.2020 10:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Сума7 000.00 UAH