-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний формату А-4
Тендер Prozorro UA-2020-11-12-000181-a
Завершена
213 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0949cd3c61854bdaafbfebfa25fc9809
Внутрішній номер закупівлі:
7160096
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-12-000181-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
2 жовтня 2020 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2020-10-02-000695-c. Проте станом на 20 жовтня 2020 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені.
22 жовтня 2020 року замовником знову було прийнято рішення про проведення повторної процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю UA-2020-10-22-000326-c. Проте знову ж таки станом на 09 листопада 2020 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені.
Враховуючи ті обставини, що було відмінено дві процедури закупівлі за предметом папір офісний формату А-4 - код національного класифікатора ДК 021:2015 – 30190000-7- Офісне устаткування та приладдя різне через відсутність достатньої кількості учасників, уповноваженою особою було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону.
Відповідно до частини першої статті 40 Закону уповноважена особа РСЦ ГСЦ МВС в Київській області направила лист на адресу ТОВ «ТД Міцар» про участь у переговорах та надання необхідних документів про відповідність учасника кваліфікаційним вимогам відповідно до статті 16 Закону.
На вимогу Замовника та відповідно до частини першої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» із змінами, внесеними згідно з Кодексом № 396-ІХ від 19.12.2019, ТОВ «ТД Міцар» було надано для перевірки кваліфікаційним вимогам наступні документи:
• інформаційна довідка про наявність досвіду виконання аналогічного договору;
• копію Статуту або іншого установчого документа (із змінами у разі наявності);
• копію витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
• копію витягу з реєстру платників податку на додану вартість;
• документи, якими надано повноваження представнику(-ам) діяти від імені учасника.
• сертифікати якості продукції.
З наданих документів вбачається, що документація ТОВ «ТД Міцар» відповідає кваліфікаційним критеріям Замовника.
Очікувана вартість:
213 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється по факту поставки Товару. Остаточний строк оплати Товару складає 7 (сім) банківських днів з моменту поставки Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний формату А-4
Кількість
2500 пачка
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ТД МІЦАР»
Оскарження: 12.11.2020 09:01 - 23.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42859936
-
Контактна особа:
Невмержицький Ростислав Володимирович ++++380983003130 canc@ukr.net
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Братиславська, 7, приміщ. 116
Оскарження: 12.11.2020 09:01 - 23.11.2020 00:00
Ціна пропозиції
213 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.11.2020 09:01
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6b574d0b92ac446d869ce7870fa7e9ce
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-12-000181-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ТД МІЦАР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42859936
-
Контактна особа:
Невмержицький Ростислав Володимирович ++++380983003130 canc@ukr.net
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Братиславська, 7, приміщ. 116
Номер договору:
№36
Сума договору:
213 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
177 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
30.11.2020 09:20
Статус:
Виконаний