-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Папір рулонний для термографічного друку
Тендер Prozorro UA-2021-06-07-004438-c
Папір рулонний для термографічного друку
Завершена
19 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 97.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 97.50 UAH
Номер:
d3b9c200b2e64684ba06f7cdccb6b8b2
Внутрішній номер закупівлі:
10221790
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-07-004438-c
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
97.50 UAH
Період уточнення:
07.06.2021 15:43 - 13.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.06.2021 15:43 - 23.06.2021 10:00
Аукціон:
24.06.2021 14:58 - 24.06.2021 15:25
Період кваліфікації:
24.06.2021 15:25 - 25.06.2021 15:36
Період завантаження договору:
25.06.2021 15:36 - 15.07.2021 15:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом безготівкового переказу коштів на розрахунковий рахунок Продавця протягом 10 (десяти) банківських днів з дати надходження коштів з Державного бюджету України на реєстраційний рахунок Покупця на зазначені цілі, на підставі накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір рулонний для термографічного друку
Кількість
130 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Торгово-Виробнича Група Український папір"
Оскарження: 25.06.2021 15:36 - 06.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43977041
-
Контактна особа:
відділ тендерів 380673873633 tender@ukrpap.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, 04073, місто Київ, вул.Куренівська, будинок 2-Б
Оскарження: 25.06.2021 15:36 - 06.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
12 004.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 692.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2021 15:36
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
ПП "ГРУПА КОМПАНІЙ "ТОРГСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240871
-
Контактна особа:
Марина Набільська +380445741527 torgservice.lenta@ukr.net
-
Адреса:
04119, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗООЛОГІЧНА, будинок 4-А, офіс 139
Початкова пропозиція
11 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "РОМА-К"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31904237
-
Контактна особа:
Олександр СОХАЦЬКИЙ 380503419465 sarrk@roma.ua
-
Адреса:
03062, Україна, Київська область, Київ, 03062, м.Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 67, корпус 1
Початкова пропозиція
15 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
b729e89a21c14570ad65233c93ed5bb1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-07-004438-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Торгово-Виробнича Група Український папір"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43977041
-
Контактна особа:
відділ тендерів 380673873633 tender@ukrpap.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, 04073, місто Київ, вул.Куренівська, будинок 2-Б
Номер договору:
№55-21
Сума договору:
11 692.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 743.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.07.2021 12:00
Статус:
Виконаний