• Відкриті торги
  • КЕП

Папір рулонний для термографічного друку

11 692.20 UAH з ПДВ
Номер: b729e89a21c14570ad65233c93ed5bb1
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-07-004438-c-a1
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Торгово-Виробнича Група Український папір"
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Номер договору: №55-21
Дата підписання: 07.07.2021 12:00
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Сума договору: 11 692.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 948.70 UAH)
Оплачено: 11 692.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 948.70 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір рулонний для термографічного друку
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 130 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26 На карті