-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне ( Папір рулонний для термографічного друку)
Оголошено тендер
19 500.00
UAH
Номер:
536692134dea48c8a554a93752e67702
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-03-001324-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Офісне устаткування та приладдя різне ( Папір рулонний для термографічного друку)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.06.2021 10:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума19 500.00 UAH