-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Канцелярські товари
Тендер Prozorro UA-2021-06-07-004238-c
Офісне устаткування та приладдя різне ( канцелярські товари)
Торги не відбулися
12 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 62.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 62.50 UAH
Номер:
750aa8b087cd421f965ebeb522604b41
Внутрішній номер закупівлі:
10221122
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-07-004238-c
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
62.50 UAH
Період уточнення:
07.06.2021 15:28 - 13.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.06.2021 15:28 - 23.06.2021 10:00
Аукціон:
з 24.06.2021 13:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом безготівкового переказу коштів на розрахунковий рахунок Продавця протягом 10 (десяти) банківських днів з дати надходження коштів з Державного бюджету України на реєстраційний рахунок Покупця на зазначені цілі, на підставі накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папка-бокс пластикова А4 на гумках 60 мм
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Папка-бокс пластикова А4 на гумках 40 мм
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Біндер 32 мм
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Біндер 25 мм
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Біндер 15 мм
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Ручки гелеві чорні
Кількість
36 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Клей канцелярський силікатний 100 мл.
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Діркопробивач з лінійкою ( 20 листів)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Лотки пластикові для паперу (горизонтальні)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Лотки пластикові для паперу (вертикальні)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Скотч 48 ммх200
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Гумки
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Чинка пластикова з контейнером
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Папка (на підпис) картонна
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021