-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне ( файли А4 та ручки кулькові)
Тендер Prozorro UA-2020-10-07-000887-c
Торги не відбулися
7 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 10.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 10.00 UAH
Номер:
beb5f3b644ce4588845ad66de3aa0a38
Внутрішній номер закупівлі:
6601148
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-07-000887-c
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.10.2020 10:12 - 13.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2020 10:12 - 23.10.2020 18:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 000.00 Файли А4
- Лот №2 ₴5 000.00 Ручки кулькові