-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 –30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне ( файли- 25 уп., ручки - 1 000 шт.)
Оголошено тендер
7 000.00
UAH
Номер:
4ad8b28e971b4ee48625ab292a8a5798
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-01-004344-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 –30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне ( файли- 25 уп., ручки - 1 000 шт.)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.10.2020 11:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд, основне фінансування
Сума7 000.00 UAH