• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Папір офісний А-4

Торги не відбулися

250 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер: 32ee46ba60e44842a07324b1e88f41cd
Внутрішній номер закупівлі: 6832356
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-22-000326-c   
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Контактна особа: Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 250.00 UAH
Період уточнення: 22.10.2020 08:57 - 30.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 22.10.2020 08:57 - 09.11.2020 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний А-4
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 2500 пачок
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
Початкова пропозиція 182 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
182 400.00 UAH з ПДВ
Документи 2
Скарги 0