-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Тендер Prozorro UA-2021-06-23-010335-c
Торги не відбулися
12 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 62.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 62.50 UAH
Номер:
6a20ddebc9464938a542073ad468ed1b
Внутрішній номер закупівлі:
10454922
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-23-010335-c
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
62.50 UAH
Період уточнення:
23.06.2021 15:04 - 29.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2021 15:04 - 09.07.2021 10:00
Аукціон:
12.07.2021 14:55 - 12.07.2021 15:22
Період кваліфікації:
12.07.2021 15:22 - 12.08.2021 10:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом безготівкового переказу коштів на розрахунковий рахунок Продавця протягом 10 (десяти) банківських днів з дати надходження коштів з Державного бюджету України на реєстраційний рахунок Покупця на зазначені цілі, на підставі накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папка-бокс пластикова А4 на гумках 60 мм
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Папка-бокс пластикова А4 на гумках 40 мм
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Біндер 32 мм
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Біндер 25 мм
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Біндер 15 мм
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Ручки гелеві чорні
Кількість
36 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Клей канцелярський силікатний 100 мл.
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Діркопробивач з лінійкою ( 20 листів)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Лотки пластикові для паперу (горизонтальні)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Лотки пластикові для паперу (вертикальні)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Скотч 48 ммх200
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Гумки
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Чинка пластикова з контейнером
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Папка (на підпис)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
6 525.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 555.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
83
Скарги
0
Початкова пропозиція
7 237.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 628.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
Фізична особа підприємець Слободянюк Сергій Григорович
Оскарження: 12.08.2021 10:10 - 23.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2761512354
-
Контактна особа:
Слободянюк Сергій Григорович 380442498069 slobod@bigmir.net
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, Лобановського проспект 5А, кв.93
Оскарження: 12.08.2021 10:10 - 23.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
12 499.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.08.2021 10:10
Відповіді на вимоги
10
Документи
49
Скарги
0