• Відкриті торги
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)

Оголошено тендер

12 500.00 UAH
Номер: 552f9577e5864527a2f478233d0a0672
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-23-002860-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 12 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 23.06.2021 13:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума12 500.00 UAH