• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне ( файли А-4- 25 уп., ручка кулькова - 1 000 шт.)

Офісне устаткування та приладдя різне ( файли А-4- 25 уп., ручка кулькова - 1 000 шт.)

Торги не відбулися

7 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 10.00 UAH
Номер: cc282d21dc1f4ca9b49b3cc177ca2dd1
Внутрішній номер закупівлі: 6890790
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-26-001389-c   
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Контактна особа: Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.10.2020 11:19 - 01.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 26.10.2020 11:19 - 11.11.2020 17:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴2 000.00 файли А-4- 25 уп.
  • Лот №2 ₴5 000.00 Ручка кулькова - 1000 шт.