-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне ( файли А-4- 25 уп., ручка кулькова - 1 000 шт.)
Тендер Prozorro UA-2020-10-26-001389-c
Офісне устаткування та приладдя різне ( файли А-4- 25 уп., ручка кулькова - 1 000 шт.)
Торги не відбулися
7 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 10.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 10.00 UAH
Період уточнення:
26.10.2020 11:19 - 01.11.2020 00:00
Відповідь надана
канцтовари
Номер:
7ff08858eb934514b0746d093377bd6f
Дата опублікування:
27.10.2020 12:14
Опис:
Додайте будь ласка технічні та кваліфікаційні вимоги.
Відповідь:
Доброго дня. Інформація щодо технічних та кваліфікаційних вимог міститься у Додатку №3 Тендерної документаці.
Дата відповіді:
27.10.2020 16:34