-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне ( файли А-4- 25 уп., ручка кулькова - 1 000 шт.)
Тендер Prozorro UA-2020-10-26-001389-c
Офісне устаткування та приладдя різне ( файли А-4- 25 уп., ручка кулькова - 1 000 шт.)
Торги не відбулися
7 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 10.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 10.00 UAH
Період оскарження:
26.10.2020 11:19 - 07.11.2020 00:00
Нічого не знайдено.