• Відкриті торги
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне ( файли А-4- 25 уп., ручка кулькова - 1 000 шт.)

Оголошено тендер

7 000.00 UAH
Номер: 9f11972e853e4859beb0c65220766786
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-26-000590-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 7 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Офісне устаткування та приладдя різне ( файли А-4- 25 уп., ручка кулькова - 1 000 шт.)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.10.2020 09:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Сума7 000.00 UAH