-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ЗЗР- ID: UA-2021-08-11-005452-a
- Дата створення : 11.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11064736
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ЗЗР- ID: UA-2021-07-12-000190-b
- Дата створення : 12.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10668626
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ЗЗР- ID: UA-2021-06-24-001858-b
- Дата створення : 24.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10469800
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ЗЗР- ID: UA-2021-06-15-004151-b
- Дата створення : 15.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10340215
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ЗЗР- ID: UA-2021-05-28-001827-c
- Дата створення : 28.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10101456
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ЗЗР- ID: UA-2021-04-21-001385-b
- Дата створення : 21.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9613596
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ЗЗР- ID: UA-2021-04-14-001296-a
- Дата створення : 14.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9509288
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ЗЗР- ID: UA-2021-04-05-003928-c
- Дата створення : 05.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9368708
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ЗЗР- ID: UA-2021-04-02-005697-c
- Дата створення : 02.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9352046
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ЗЗР- ID: UA-2021-04-01-002410-a
- Дата створення : 01.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9329683
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ЗЗР- ID: UA-2021-03-17-007305-c
- Дата створення : 17.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9095296
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ЗЗР- ID: UA-2021-03-09-000764-c
- Дата створення : 09.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8947168
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ЗЗР- ID: UA-2021-03-01-002802-b
- Дата створення : 01.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8845322
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ЗЗР- ID: UA-2021-03-01-000765-c
- Дата створення : 01.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8841345
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ЗЗР- ID: UA-2021-03-01-000306-a
- Дата створення : 01.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8836017
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України" ЄДРПОУ: 32368222ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -