• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ЗЗР

Засоби захисту рослин

Завершена

1 323 617.28 UAH з ПДВ
Номер: f152ffb64a754574975b6b5c092fbfe8
Внутрішній номер закупівлі: 11064736
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-11-005452-a   
Замовник: Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
Контактна особа: Набока Анна +380553734687 tender.rice@ukr.net http://rice.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: з метою своєчасного забезпечення виробничого процесу господарської діяльності в агротехнічні строки засобами захисту рослин
Очікувана вартість: 1 323 617.28 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЗЗР
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 1326 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська область, с. Антонівка, Студентська, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Фірма Ерідон"

Оскарження: 11.08.2021 13:38 - 22.08.2021 00:00
Ціна пропозиції 1 323 617.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2021 13:38
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: ee046557b39b4b148911a38d83835d2f
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-11-005452-a-a1
Постачальник: ТОВ "Фірма Ерідон"
Номер договору: 167
Сума договору: 1 323 617.28 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 103 014.40 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 27.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
167 Ерідон ЗЗР.pdf
p7s
sign.p7s