• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ЗЗР

ЗЗР (детально в технічній специфікації)

Торги не відбулися

2 900 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 29 000.00 UAH
Номер: fc229705af4b4e79a39be3969b500058
Внутрішній номер закупівлі: 9095296
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-17-007305-c   
Замовник: Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
Контактна особа: Набока Анна +380553734687 tender.rice@ukr.net http://rice.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 29 000.00 UAH
Період уточнення: 17.03.2021 12:41 - 22.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій: 17.03.2021 12:41 - 02.04.2021 13:00
Аукціон: з 05.04.2021 13:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЗЗР
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 4420 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська область, с. Антонівка, Студентська,11 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФІРМА ЕРІДОН"
Початкова пропозиція 2 764 235.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 764 235.52 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 17
Скарги 0