-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ЗЗР
Тендер Prozorro UA-2021-05-28-001827-c
ЗЗР (детально в технічній специфікації)
Торги не відбулися
370 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
Номер:
8fbce07f0401443ca0b25f3b30de20ed
Внутрішній номер закупівлі:
10101456
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-28-001827-c
Замовник:
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32368222
-
Адреса:
75705, Україна, Херсонська область, с. Антонівка, вул. Студентська, 11, с. Антонівка, Скадовський р-н, Херсонська обл
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Набока Анна +380553734687 tender.rice@ukr.net http://rice.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 700.00 UAH
Період уточнення:
28.05.2021 15:35 - 03.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2021 15:35 - 13.06.2021 17:00
Аукціон:
з 14.06.2021 12:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвласні кошти
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях180 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЗЗР
Кількість
460 літр
Період постачання
до 31.12.2021