• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ЗЗР

ЗЗР (детально в технічній специфікації)

Торги не відбулися

2 350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 500.00 UAH
Номер: e6d46502642b429593086cf83ad63130
Внутрішній номер закупівлі: 8836017
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-01-000306-a   
Замовник: Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
Контактна особа: Набока Анна +380553734687 tender.rice@ukr.net http://rice.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 23 500.00 UAH
Період уточнення: 01.03.2021 08:59 - 07.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 01.03.2021 08:59 - 17.03.2021 10:00
Аукціон: з 18.03.2021 12:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЗЗР
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 1878 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська область, с. Антонівка, Студентська,11 На карті