• Відкриті торги
  • КЕП

ЗЗР

Оголошено тендер

2 350 000.00 UAH
Номер: 6cac69cbe18e46be810284592f5ceb91
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-01-000060-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
Замовник: Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
Очікувана вартість: 2 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ЗЗР
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Дата опублікування: 01.03.2021 08:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума2 350 000.00 UAH