-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ЗЗР
Тендер Prozorro UA-2021-04-05-003928-c
Засоби захисту рослин
Завершена
2 088 715.74
UAH з ПДВ
Номер:
ba3a65b5892342ea89058700f8d5bddd
Внутрішній номер закупівлі:
9368708
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-05-003928-c
Замовник:
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32368222
-
Адреса:
75705, Україна, Херсонська область, с. Антонівка, вул. Студентська, 11, с. Антонівка, Скадовський р-н, Херсонська обл
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Набока Анна +380553734687 tender.rice@ukr.net http://rice.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
з метою своєчасного забезпечення виробничого процесу господарської діяльності в агротехнічні строки засобами захисту рослин
Очікувана вартість:
2 088 715.74 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описбезготівковий розрахунок
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях180 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЗЗР
Кількість
6954 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛЬКОР-ЕКСІМ"
Оскарження: 05.04.2021 14:33 - 16.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38926959
-
Контактна особа:
Щербак Є.А. +380504697601
-
Адреса:
09161, Україна, Київська область, Узин, Заводська, б.48, кв. 2
Оскарження: 05.04.2021 14:33 - 16.04.2021 00:00
Ціна пропозиції
2 088 715.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.04.2021 14:33
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
01a468717012401b940e94f81f81ca57
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-05-003928-c-c1
Постачальник:
ТОВ "АЛЬКОР-ЕКСІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38926959
-
Контактна особа:
Щербак Є.А. +380504697601
-
Адреса:
09161, Україна, Київська область, Узин, Заводська, б.48, кв. 2
Номер договору:
80
Сума договору:
2 088 715.74 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 740 596.45 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
16.04.2021 00:01
Статус:
Виконаний