-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ЗЗР
Тендер Prozorro UA-2021-03-01-000765-c
ЗЗР (детально в технічній специфікації)
Торги не відбулися
2 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 29 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 29 000.00 UAH
Номер:
f27b591b164d4467a73c288483ae2589
Внутрішній номер закупівлі:
8841345
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-01-000765-c
Замовник:
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32368222
-
Адреса:
75705, Україна, Херсонська область, с. Антонівка, вул. Студентська, 11, с. Антонівка, Скадовський р-н, Херсонська обл
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Набока Анна +380553734687 tender.rice@ukr.net http://rice.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
29 000.00 UAH
Період уточнення:
01.03.2021 11:41 - 07.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2021 11:41 - 17.03.2021 12:00
Аукціон:
з 18.03.2021 11:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвласні кошти
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях180 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЗЗР
Кількість
4420 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФІРМА ЕРІДОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43106699
-
Контактна особа:
Ковальов Сергій 380950235723 KOVALOV.SERHII@ERIDON.UA https://www.eridon.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська область, Чопилки, 08467, Київська обл., Переяслав-Хмельницький район, село Чопилки, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 35
Початкова пропозиція
2 764 235.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 764 235.52 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0