• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ЗЗР

ЗЗР (детально в технічній специфікації)

Торги не відбулися

1 400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 000.00 UAH
Номер: 64e8bb60c6894774b9100f4cab554114
Внутрішній номер закупівлі: 10668626
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-12-000190-b   
Замовник: Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
Контактна особа: Набока Анна +380553734687 tender.rice@ukr.net http://rice.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 14 000.00 UAH
Період уточнення: 12.07.2021 09:37 - 18.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 12.07.2021 09:37 - 28.07.2021 10:00
Аукціон: з 29.07.2021 11:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЗЗР
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 1326 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 75705, Україна, Херсонська область, с. Антонівка, Студентська,11 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФІРМА ЕРІДОН"
Початкова пропозиція 1 323 617.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 323 617.28 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 17
Скарги 0